UPB energy komandas sportisti prezentē sevi izstādē „Baltic Boat Show 2011”Izstāde „Baltic Boat Show 2011” šogad norisinājās no 1.- 4.aprīlim starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala”. Ūdens motosportu bija ieradušies prezentēt UPB energy komandas pārstāvji no Liepājas un Jelgavas. Paralēli notika arī izstādes „Motocikls 2011” un „Atpūta un Sports 2011”.

Izstādē Liepājas ūdens motosporta komandu „UPB energy” pārstāvēja 2010. gada Eiropas čempions un Pasaules vicečempions Pēteris Pelnēns S-550 laivu klasē un Latvijas čempions Jānis Zarečņevs T-550 laivu klasē.

Komandas mērķis piedaloties izstādē bija popularizēt ūdens motosportu Latvijā un jaunu braucēju piesaistīšana. Ūdens motosporta ekspozīcija izraisīja lielu interesi apmeklētāju vidū it īpaši jauniešu, kas bija arī galvenā mērķauditorija.

Dotajā brīdī tiek apkopoti saņemtie iesniegumi no potenciālajiem jaunajiem komandas dalībniekiem. Ņemot vērā lielo interesi, iespējams, jaunā dalībnieka atlase notiks vairākās kārtās. Par atlases norisi katrs tiks informēts individuāli.

Paldies par atbalstu dalībai izstādē jāsaka SIA Fontaine Ent., SIA USHoldings Liepājas dizains, SIA UPB energy un Latvijas ūdens motosporta federācijai.

11.04.2011