Gross izstājas ĶīnāOtrdien Ķīnas pilsētā Ludzou sākās pasaules čempionāta ceturtā posma sacensības F- 1 uz ūdens. Pirmajā sacīkšu braucienā Latvijas pilots Uģis Gross „Zepter Team” nefinišēja, bet par uzvarētāju kļuva Somijas pilots Sāmi Sēlio.

Uģis Gross kvalifikācijā otrdien uzrādīja 15.labāko laiku, veicot tikai divus apļus. ”Nezinu, kas tur īsti bija noticis, bet pēc laivas transportēšanas uz Āziju un vairāku mēnešu dīkstāves kaut kas nebija kārtībā ar degvielas padevi. Kvalifikācijā tādēļ arī neforsēju un braucu tikai dažus apļus.” Pašās sacīkstēs gan Gross startēja no 13.pozīcijas, jo divi piloti par dzinēja maiņu tika nobīdīti uz beigām. Tūdaļ pēc starta taisnes Gross bija pat septītais, taču atkal sākās problēmas ar degvielas padevi un Latvijas pilots izstājās. Par posma uzvarētāju kļuva somu pilots Sāmi Sēlio, vēl pirmajā trijniekā itālietis Frančesko Kantando un zviedrs Pjērs Lundins. Pērnā gada pasaules čempions Džejs Praiss avarēja, bet Uģa Grosa komandas biedrs no „Zepter Team” itālietis Gvido Kapelīni šodien finišēja sestais.

Rīt Ludzou notiks vēl viens sacīkšu brauciens, bet pēc šodienas rezultātiem pirmo vietu pasaules čempionāta kopvērtējumā saglabājis Tani Al Kamzi (AAE), otrais ir zviedrs Jūnass Andersons, trešais amerikānis Džejs Praiss. Uģis Gross kopvērtējumā tagad ir 12.vietā.


Informāciju sagatavoja:

Kalnciems Racing Team

06.10.2009