U.Gross F- 1 uz ūdens kvalifikācijā desmitais.Sestdien Somijas pilsētā Lahti notiks vēl viens pasaules čempionāta sacīkšu brauciens F- 1 uz ūdens. Sestdienas rītā veikta jauna kvalifikācija un tajāUģis Gross ( Zepter Team) uzrādījis desmito labāko apļa laiku 20 pilotu konkurencē.

Ātrākais kvalifikācijā bija arābu sportists Ahmeds Al Hameli, vēl trijniekā amerikānis Džejs Praiss un soms Sāmi Sēlio. Uģa Grosa komandas biedrs itālietis GvidoKapelīni septītais.

No rīta kvalifikācijā laika apstākļi bija labi, bet pēcpusdienā Lahti gaidāms pērkona negaiss . „Kvalifikācijā šoreiz nobraucu tikai deviņus apļus , kaut varēja braukt kādus 15, taupījām degvielu mačiem , jo organizatoriem kaut kas misējās unneatveda degvielu, tāpēc lieki neriskējām. Braukšu ar to pašu dzinēju, ko vakar, taču mehāniķi naktī kārtīgi pastrādāja un visu izjauca, pārbaudīja un dažas detaļas nomainīja,” sacīja Uģis Gross.


Piektdien pirmajā Lahti sacīkšu braucienā uzvarēja Gvido Kapelīni, bet Uģis Gross finišēja septītais. Pasaules kausa kopvērtējumā pēc divu posmu trim braucieniem līderis ir arābu sportists Tani Al Kamzi, bet U.Gross dala 9.-11.vietu.

.

Informāciju sagatavoja :
„Kalnciems Racing Team”.

13.06.2009