Slakteris trešais SomijāPublicēja Andrejs Siliņšautors 2008-07-06 12:10

Sestdien Somijā Ekenā noslēdzās Eiropas kausa izcīņas pirmais posms F2 ātrumlaivām, kurā "Riga Powerboat Team" komandas piloti Uvis Slakteris un Martiņš Bergholcs attiecīgi ierindojās trešajā un ceturtajā vietā.

Pirms sacensību „Grand Prix” izcīņas notika divas „sprint race” sacensības – kā rezultātā tika noskaidrota „Grand Prix” sacensību starta vieta. Uvis Slakteris pirmajā „sprint race”, startējot no pirmās vietas, otrajā pagriezienā piedzīvoja avāriju, un brauciens bija beidzies. Otrs „Riga Powerboat Team” komandas pilots Mārtiņš Bergholcs finišēja astotais. Sacensību otrajā „sprint race” sportisti startēja mainītā secībā un Mārtiņš Bergholcs finišēja pirmais, savukārt Uvis Slakteris, cīnoties ar tehniskām problēmām palika pēdējais.

Divu „sprint race” braucienu kopsummā – „Riga Powerboat Team” pilots Mārtiņš Bergholcs „Grand Prix” sacensībās trasē devās no pirmās starta vietas un galarezultātā finišēja ceturtais, kas F2 debijas sacensībās ir veiksmīgs sniegums. „Tā bija spraiga un saspringta sacensību diena, kas deva labu pieredzi un iespēju sevi apliecināt. Esmu apmierināts un turpināšu cītīgi strādāt, gatavojoties nākamajām sacensībām ,” – tā sacīja Mārtiņš Bergholcs.

Uvis Slakteris „Grand Prix” sacensībās distancē devās no pēdējās starta vietas, sacensību gaitā spēja mainīt radušos situāciju, un varonīgi izcīnīja trešo vietu. Kā atzina Uvis Slakteris, tad „pārliecinoši abās sacensību dienās uzrādīju ātrākos apļa laikus, tiesa pirmajā „sprint race” braucienā, cenšoties uzrādīt vēl labāku rezultātu, iekļuvu avārijā kā rezultātā bija krietni jāpasvīst, lai pēc tam „Grand Prix” braucienā varētu kāpt uz goda pjedestāla vismaz trešā pakāpiena”.

Eiropas kausa izcīņas otrajā posmā uzvaru izcīnīja soms Mikijs Forss, otrais bija Uģis Gross, trešais Uvis Slakteris, savukārt ceturtais – Mārtiņš Bergholcs.

Nākamais Eiropas kausa izcīņas posms notiks 26.-27.jūlijā Alūksnē.

Informāciju sagatavoja
"Riga Powerboat Team"

06.07.2008