Slakteris Sanktpēterburgā vienpadsmitaisPublicēja eSports.lv 2008-06-14

Sanktpēterburgā noslēdzies F1 ātrumlaivu pasaules čempionāta ceturtais posms Krievijas "Grand Prix" izcīņa, kurā uzvaru izcīnīja Jonass Andersons, otrais finišēja Sami Selio, bet trešais Fabio Komparato. Latviešu pilots Uvis Slakteris šoreiz vienpadsmitais.

Uvis Slakteris jau otrajā sacensību aplī piedzīvoja avāriju, saskrienoties ar Norvēģijas piloti Maritu Stromoju, kura izstājās. Lai arī Slaktera laiva bija bojāta un tajā ieplūda ūdens, latviešu pilots turpināja sacensību un finišēja vienpadsmitais. Jāpiebilst, ka pēc finiša, piebraucot pie starta pontona, Uvja Slaktera laiva nogrima.

Pēc sacensībām Slakteris piebilda, "ka bija visai ekstrēmi braukt ar laivu, kurai abās pusēs bija caurumi un tā galarezultātā pēc finiša nogrima. Protams, ka gribēju gūt punktus kopvērtējuma ieskaitei, bet vēl ir visas iespējas, jo F1 šī gada pasaules čempionātā atlikuši vēl pieci posmi".

Pasaules čempionāta kopvērtējumā vadību ar piecdesmit punktiem saglabā amerikānis Džejs Praiss, kurš šodien nefinišēja. Otrais kopvērtējumā, atpaliekot par desmit punktiem, ir Krievijas "Grand Prix" izcīņas uzvarētājs zviedrs Jonass Andersons. Latviešu pilots Uvis Slakteris ar desmit kopvērtējuma punktiem ir divpadsmitais.

Informāciju sagatavoja
"Riga Powerboat Team"

15.06.2008