Slakterim - F2 EČ sudraba medaļaSvētdien Norvēģijas pilsētas Drammenā norisinājās trešais F2 Eiropas kausa posms ūdens motosportā. Piekāpjoties somam Mikijam Forsam, otro vietu gan šajā posmā, gan kopvērtējumā izcīnīja Uvis Slakteris no "Riga Powerboat Team" komandas.

Šis ir otrais gads pēc kārtas, kad Uvis iegūst Eiropas vicečempiona titulu.

Diemžēl Mārtiņš Bergholcs no "Riga Powerboat Team" Norvēģijā sprinta sacīkstēs avarēja un viņam nācās izstāties no tālākajām sacensībām. Trešais Latvijas pārstāvis Uģis Gross no "Kalnciems Racing Team" Eiropas kausa izcīņā palika trešais.

Iepriekšējā nedēļā pasaules čempionātā Rīgā, Uvis Slakteris avarēja, uzmetot nāves cilpu. Par laimi cieta tikai laiva, taču bija nepieciešami nopietni remonta darbi. Laivu aiztransportēja uz Dāniju, kur lielā steigā to gatavoja šīs nedēļas nogales sacensībām Drammenā.

Šis bija pēdējais no trijiem posmiem. Iepriekšējais notika pirms nepilna mēneša Alūksnē, kur Uvis Slakteris guva pārliecinošu uzvaru un nepieciešamos punktus, lai kopvērtējumā pakāptos līdz otrajai vietai.

Norvēģijas posmā savu pozīciju Uvis nostiprināja un jūtas priecīgs par sasniegumiem: "Liels paldies komandai, jo tikai kvalitatīvs komandas darbs spēj dot pozitīvus rezultātus. Šīs sacensības bija psiholoģiski grūtas un saspringtas, tāpēc liels prieks sasniegto."

Informāciju sagatavoja:

"Riga Powerboat Team"

25.08.2008