Saūda Arābija neveiksmīga latviešiemAndrejs Siliņšautors 2008-10-08 19:03

1

Uģis Gross

Trešdien Saūda Arābijā aizvadīts Pasaules kausa izcīņas trešais posms ātrumlaivu F-2 klasē. Sacīkstes nebija pārāk veiksmīgas Latvijas sportistiem, jo pirmajā desmitniekā iekļuva vien Uģis Gross ("Kalnciems Racing Team"), kuram devītā vieta. Uvis Slakteris ("Riga Powerboat Team") finišēja 11. vietā, bet uzvaru izcīnīja Alekss Karella no Itālijas.

Iepriekš oficiālā kvalifikācija solīja labas iespējas, jo Gross bija otrais ātrākais, bet Slakteris ceturtais. "Šoreiz galīgi neizdevās starts - kaut kāda tehniska ķibele un paliku uz vietas, aizbraucu pats pēdējais, kad pārējie jau gabalā, Uvim gan arī starts nepadevās. Pēcāk jau sāku ķert rokā pārējos, bet bija liela burzma un vairāk kā septiņiem garām netiku," pēc sacīkstēm teica Gross. "It kā jau nav pārāk labi, tomēr divi punkti kopvērtējumā iegūti un pirms pēdējā posma esmu ceturtais. Uvim savukārt kaut kas beigās bija ar degvielas padevi."

Šodien pirmajā trijniekā finišēja attiecīgi Alekss Karella (Itālija), Kolins Dželfs (Lielbritānija) un Mihaels Nīlunds (Somija).

Pirms pēdējā sezonas posma decembrī Malaizijā kopvērtējumā pārliecinoši pirmais ir Kolins Dželfs – 45 punkti. Otrais ar 29 punktiem zviedrs Jūnass Andersons, trešais Ovens Dželfs – 27 punkti, ceturtais Uģis Gross – 21 punkts, piekto/sesto vietu ar 20 punktiem dala Alekss Karella un francūzis Žans Baptī Tomā. Mārtiņam Bergholcam sacīkšu ieskaitē ir viens punkts.

www.esports.lv

www.f2worldcup.com


08.10.2008