Rīgas Ūdens Svētki 2009Rīgas svētku ietvaros norisināsies vienas no spraigākajām sacensībām ūdens motocikliem šajā sezonā.

Arī šogad organizatori parūpējušies, lai būtu iespēja redzēt ne tikai ūdens motociklu spēcīgākos braucējus, bet arī šā sporta veida atraktīvākās un redzamākās personības. Sacensības notiks ūdens motocikliem dažādās klasēs. Katrā no klasēm notiks 3 braucieni, kas sastāv no „8 -15 min + 1 aplis”.

Patlaban savu dalību Rīgas posmam ir pieteikuši Latvijas, Krievijas, Baltijas un Skandināvijas valstu pārstāvji, kuriem ir augsti rezultāti starptautiskās sacensībās, t.sk. pasaules čempioni un čempionātu līderi. Mūsu valsti šajās sacensībās pārstāvēs sportisti dažādās ūdens motociklu klasēs. Neizpaliks arī daiļā dzimuma pārstāves: Nellija Šlēgelmilha no komandas „333” un Liene Allere no komandas „Latvia Jet Ski Racing Team”.

Sacensību noslēgumā būs „Freestyle Show”, kuru izpildīs Eiropas foršākie ūdens motociklisti. Šāds šovs notiks pirmo reizi Latvijas vēsturē un būs redzams tieši Rīgas svētku laikā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.


22.augustā

11:00 – 12:00 - treniņu braucieni

12:00 – 17:00 - pasākums

Daugavas akvatorijā starp Vanšu un Akmens tiltiem
03.06.2020