Max Tučkovs - atkal čempions!!!Sestdien, 30. jūlijā Jelgavas Pils salā norisinājās Latvijas ūdens motosporta čempionāta 4. posms, kurā tika noskaidrotspirmais 2011.gada Latvijas čempions.

Jelgavā Lielupes ūdeņos notika Latvijas atklātā čempionāta ūdens motosporta ceturtais no pieciem posmiem, kurā tika noskaidrots labākais sportists, kas ar pārliecinošu punktu skaitu ir kļuvis par 2011.gada Latvijas čempionu ūdens motosportā.

JT 250 klasē pārliecinošu 1.vietu posmā ieņēma Maksimiliāns Tučkovs (80 punkti) no komandas “Mēmeles sports”, kurš ir 1pirmais 2011.gada Latvijas čempions, jo neviens viņu vairs sasniegt nevar. Maksimiliāns ir uzvarējis visos posmos un braucienos Latvijas čempionātā, kā arī tikpat pārliecinoši uzvarējis pasaules čempionātā. Atgādinām, ka viņš ir arī esošais Eiropas čempions un savu titulu aizstāvēs augusta beigās Ukrainā, kur arī notiks Latvijas čempionāta pēdējais 5.posms. 2. vietā ierindojās Igaunijas sportists Matias Agurs (68 punkti) 3. vietā atstājot komandas “Jurmala” pilotu Ņikitu Lijcu (56 punkti).

T 550 klasē 1. vietu ieguvis Igaunijas sportists Aivars Komissars (77 punkti) no “Motoklubi Nord”. 2. vietu ieguvis un savas līderpozīcijas kopvērtējumā zaudējis Jānis Zarečņevs (71 punkts) no “UPB Energy” un 3. vietā ierindojies “Mēmeles sports” komandas pārstāvis Reinis Paegle (58 punkti). Šajā klasē un pārējās cīņa par čempiona titulu vēl tikai priekšā!

S 550 klasē pirmās trīs vietas sadalīja komandas biedri no Liepājas kluba “UPB Energy”. 1. vietu ieguvis Artūrs Brolītis (73 punkti), 2. vietu Edgars Riabko (67 punkti) un 3. vietu ieguva kopvērtējuma līderis Pēteris Pelnēns (66 punkti).

O 500 klasē 1. vietu un līderpozīciju saglabāja Mārtiņš Bergholcs (40 punkti). Uz 2. vietu pakāpās Jelgavas komandas “Paisums” pilots Mārtiņš Lauss (17 punkti) unuz 3. vietu nokāpis “UPB Energy” sportists Oļegs Kutepovs (15 punkti).

FR 1000 klasē pilotu secība palikusi nemainīga - 1. un 2. vietu ieņem komandas “Mēmeles sports” piloti - 1. vieta Lotārs Millers (80 punkti) un 2. vieta Māris Brigmanis (68 punkti). 3. vietā ierindojas komandas “Paisums” sportists Jānis Kuķalks.

RN 2000 klasē notika ļoti spraiga cīņa un uzvaras laurus plūcavairākkārtējais Latvijas čempions Māris Vasiļevskis (77 punkti). Otrā vietā atstājot Vladimiru Fjodorovu (66 punkti) no komandas “Jūrmala” un trešajā vietā ierindojot pilotu Normundu Sniķeri (45 punkti) no komandas “Nord Ost”.

Latvijas čempionātā 4. posmā komandu kopvērtējumā - pirmie „UPB Energy” ar 411 punktiem, otro vietu ieņem “Mēmeles sports” ar 311 punktiem un trešajā pozīcijā ierindojas komanda “Jūrmala” ar 122 punktiem. Šī gada Latvijas čempionātā piedalās sportisti arī no Lietuvas, Igaunijas, Ungārijas un Krievijas.

Latvijas Ūdens motosporta federācijas ģenerālsekretāre Ieva Tauniņa: “Latvijas čempionāta 4. posms aizvadīts lieliskā gaisotnē, kur dalībnieki sniedza lieliskus rezultātus. Esam gandarīti par sacensību skatītāju pieaugošo interesi un atsaucību.Īpaši lielu paldies vēlamies pateikt Jelgavas novada pašvaldībai par atbalstu sacensību organizēšanā un Jelgavas komandai “Paisums” par tehnisko atbalstu. “

Latvijas atklātā čempionāta 4. posmu organizēja Latvijas Ūdens motosporta federācija sadarbībā ar Jelgavas novada pašvaldību, kas ūdens motosportu atbalsta jau daudzus gadus un jūt līdzi ne tikai Jelgavas komandai “Paisums”, bet arī pārējiem Latvijas sportistiem.

03.08.2011