Mārtiņš Morozs 6.vietā.

Sestdien 16.05. Vācijā Obervaldā norisinājās Vācijas ADAC čempionāta ūdens motosportā 1.posms F-4S klasē, kurā startēja UPB Energy komandas braucējs Mārtiņš Morozs.

Kvalifikācijas braucienā Mārtiņš izcīnīja 5.vietu, no pirmās vietas atpaliekot par 3 sekundēm. Pavisam kopā startēja 9 sportisti no Vācijas, Zviedrijas un Latvijas. Pirmajā sprinta braucienā Mārtiņš finišēja 6.vietā, bet otrā - 7.vietā, kas kopvērtējumā deva 6.vietu.

Jāsaka, ka sprinta braucieni nebija sevišķi veiksmīgi Mārtiņam, jo starta taisnē sekoja sīkas sadursmes un nekorekta braukšana. Pēc sprinta braucieniem sekoja tiesnešu aizrādījumi vairākiem braucējiem. Fināla braucienā Mārtiņam jau veicās labāk. Pēc pirmā pagrieziena Mārtiņš ierindojās 4.vietā, bet jau pēc diviem apļiem nācās piekāpties Zviedrijas braucējam. Turpmāk atlikušo distanci Mārtiņš sīvi cīnījās ar Vācijas braucēju, bet 18.aplī apdzenot atpalicējus nedaudz kļūdījās un atkrita uz 6.vietu un tā arī finišēja.

Uzvarēja šajās sacīkstēs Vācijas pārstāvis Stefans Hāgins.

Pavisam Vācijas ADAC čempionātā paredzēti 6 posmi, no tiem viens būs Dānijā un viens Nīderlandē. Paredzēts, ka Mārtiņš Morozs šogad startēs visos posmos. Nākošais posms notiks 30. maijā Dānijā, Horsenā.