Kas ātrāks - WRC vai F2 ātrumlaiva?Aizvadītās nedēļas nogalē Rallija Kurzeme organizatori sadarbībā ar raidījuma Tavs Auto radošo komandu Liepājas ostā veica savdabīgu eksperimentu. Uz starta blakus stājās MML Sports WRC automašīna ar Ivaru Vasaraudzi pie stūres un "Riga Powerboat Team" F2 ātrumlaiva, kuru pilotēja Uvis Slakteris. Sportisti sacentās divās disciplīnās - dragreiss un treks.

Kurš uzvarēja šajā interesantajā divkaujā uzināsiet maija beigās noskatoties LTV7 raidījumu "Tavs Auto", bet ieskatam neliels "TV Dzintare" sagatavots video sižets un Mareka Seleņas fotogrāfijas.

'"Augusta pēdējā nedēļas nogalē Liepājā vienlaicīgi varēs vērot rallija automašīnu un ātrumlaivu sacensības,” stāsta rallija „Kurzeme” direktors Uldis Hmieļevskis. „Papildinot rallija „Kurzeme” norisi ar ūdensmotosporta čempionāta noslēdzošo posmu un arī citām motoru sporta sacensībām, Liepājā plānoti īsti ātruma svētki – ātruma festivāls rallijs „Kurzeme”.


Roberts Jansons, mob. 29671441 

Ātruma festivāla rallija „Kurzeme” preses dienests

Foto: Mareks Seleņa

Video - TV Dzintare: http://www.liepajniekiem.lv/lat/TVdzintare/aktualie-sizeti/2010/05/11/kas-ir-atraks---vrc-rallija-automasina-vai-formula-2-atrumlaiva--/

11.05.2010