Gross 11.kvalifikācijāSestdien un svētdien Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā notiks pasaules čempionāta trešā posma sacensības F- 1 uz ūdens. Pēc sestdien aizvadītās kvalifikācijas Latvijas pilots Uģis Gross ieņem 11.vietu .


Ātrākais apļa laiks ir pērnā gada pasaules čempionam Kataru pārstāvošajam amerikānim Džejam Praisam. Uģa Grosa komandas biedrs itālietis Gvido Kapelīni („Zepter Team” ) ir otrais, bet trešais soms Sāmi Sēlio.Uģis Gross vienpadsmitais un tieši šāda pozīcija viņam bija arī brīvajos rīta treniņos. No Džeja Praisa ātrākajā aplī Gross atpaliek par 2,46 sekundēm.

Sanktpēterburgas posmā piedalīsies 19 piloti, kas divās dienās veiks divus sacensību braucienus. Pirmais starts sestdien vakarā pulksten sešos pēc Krievijas laikaun sportistiem Ņevā jābrauc 30 minūtes plus divi apļi, skaitot no līdera. Ik aplī ir seši pagriezieni.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pašlaik līderis ir arābu sportists Tani Al Kamzi, otrais Džejs Praiss, trešais zviedrs Jūnass Andresons, Uģis Gross desmitajā vietā.


www.f1h2o.com – online 17.00


Informāciju sagatavoja :

„Kalnciems Racing Team”.

07.06.2020