F2 cīņa ir sākusies.15. un 16. oktobrī „Riga Powerboat Team” pilots Uvis Slakteris ņems dalību F2 Pasaules Čempionāta pirmajā posmā Bahreinā. Uvis uzsāks cīņu ar 20 pilotiem no 14 Pasaules valstīm par iespēju iegūt prestižāko F2 klases titulu. Papildus F2 PČ, Bahreinā norisināsies arī F2 Kontinentālais Čempionāts.


Šīs sacensības Uvim būs liels pārbaudījums, jo pēc septembrī iegūtā čempiona titula Skandināvijas Čempionātā, Uvis mēģinās turpināt savu uzvaras gājienu arī Pasaules mērogā. Gatavošanās Bahreinu posmam ir prasījusi daudz pūļu un pārdzīvojumu, jo iepriekšējās sacensībās Uvja laivai uzsprāga motors, taču pārliecību un gribasspēku uzvarēt Uvis nav zaudējis.


2009 Bahreinu Grand Prix sāksies 15. oktobrī, kad piloti sacentīsies par labākajām starta pozīcijām divos kvalifikācijas braucienos. Nākamās dienas plkst. divos piloti stāsies un starta līnijas, lai piedalītos kaujā par līdera pozīcijām 1400 metrus garajā aplī ar 5 bīstamajiem kreisajiem pagriezieniem. Organizētāju uzstādītie noteikumi ir skarbi, jo, lai piedalīšanās sacensībās tiktu ieskaitīta, nepieciešams pabeigt vismaz 90% no paredzētās vismaz 50 apļu distances.


Uvja sāncenši būs tādi F2 „milži” kā Youself Al Rubayan no Kuveitas, zviedrs Johans Ostenbergs, brāļi Ovens un Kolins Dželfi no Lielbritānijas un F1 pēdējā posma čempions itālis Alekss Karella. Par F2 PČ pirmā posma uzvarētājiem uzzināsim 16. oktobra pēcpusdienā, kad arī preses konferencē piloti sniegs komentārus par saviem pārdzīvojumiem sacensību gaitā.


Informāciju sagatavoja

„Riga Powerboat Team”

06.10.2009