Slakterim līdz F2 čempionam nav daudz.No 13. līdz 18. decembrim Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE), Fudžeirā 20 komandu piloti sacentīsies par F2 2009. gada pasaules čempiona titulu. Īsajā laika posmā norisināsies gan trešais, gan pēdējais – ceturtais sacensību posms. Arī „Riga Powerboat Team” komandas pilots Uvis Slakteris stāsies pretī pasaules līmeņa grandiem, lai cīnītos par prestižo sacensību uzvarētāja godu.


Pašlaik Uvim kopvērtējumā ir ceturtā vieta, kuru viņš ieņem ar 18 punktiem. Pirmo vietu dala divi piloti – trīskārtējais Pasaules čempions brits Kolin Dželfs (Colin Jelf) un itālis Alekss Karella (Alex Carella) ar 20 punktiem, trešajā vietā atrodas Johans Koenradi (Johan Coenradi) no Nīderlandes ar 19 punktiem. Šādus rezultātus piloti nodrošinājuši sev pēc diviem iepriekšējiem posmiem Bahreinā un Ēģiptē.


Parasti sacensību dalībnieki Apvienotajos Arābu Emirātos var justies kā cepetis cepeškrāsnī. Svelme un mitrais gaiss nav pielūdzami, taču šoreiz būs savādāk. Salīdzinoši vēsais decembra laiks nenomocīs pilotus līdz bezsamaņai. Tas ļaus saglabāt koncentrēšanos un sniegt labākos iespējamos rezultātus. Šīs būs aizraujošas un sīvas sacensības ne tikai tāpēc, ka piloti ir savā labākajā formā, bet arī tāpēc, ka šie ir pēdējie soļi līdz čempionāta finiša līnijai. Neviens nav gatavs piekāpties, un cīņa par katru centimetru ir ar sakostiem zobiem.


Uvim līdz līdera pozīcijām pietrūkst tikai divi punkti, un viņš ir apņēmības pilns cīnīties līdz pēdējam. Netraucēs ne iepriekšējās sacensībās gūtās nopietnās traumas, ne Ēģiptes posma saplosītais motors. Gan brēcošās motora skaņas, gan ātrums, kuram skatiens līdzi nespēj izsekot, Uvja azartu tikai pavairo. Un jo vairāk, jo labāk.. Sacensības var sākties!


Informāciju sagatavoja

„Riga Powerboat Team”

10.12.2009