ERGO apdrošinās Rīgas ūdens svētkus„ERGO Latvija” AAS „Rīgas svētku 2009” laikā nodrošinās divu atraktīvāko un skatītāju iecienītāko pasākumu - „Rīga Retro 2009” un „Rīgas ūdens svētki” – civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu (CTA).

„Kopā ar ģimeni pavadīts laiks un pozitīvas emocijas ir tas, kas šobrīd nepieciešams sabiedrībai. Rīgas pilsētas svētkos būs plašas atpūtas un izklaides iespējas, kas kliedēs domas par ikdienu.

Tomēr, lai apmeklētāji un pasākuma organizatori varētu pilnībā nodoties svētku baudīšanai, savlaicīgi ir jānodrošinās pret negaidītiem starpgadījumiem, tostarp apdrošinot civiltiesisko atbildību. Esmu gandarīta, ka „ERGO Latvija” sniegs savu atbalstu Rīgas svētkos, gādājot par divu atraktīvāko pasākumu apdrošināšanu,”informē Ingrīda Ķirse, ERGO sabiedrību Baltijā valdes locekle.


Pasākuma organizētāja civiltiesiskās atbildības (CTA) apdrošināšanas līgums attiecas uz atbildību par zaudējumiem, kas nodarīti trešajām personām. Trešās personas ir pasākuma apmeklētāji, kuri nav atbildīgi par pasākuma organizēšanu un materiāltehnisko nodrošinājumu. Piemēram, salūts izraisa ugunsgrēku, apgāžas stends, nav nodrošināti pietiekami drošības pasākumi u.tml.

Rīgas svētku 2009 laikā, kas dažādās galvaspilsētas vietās norisināsies no 21.-23.augustam, „ERGO Latvija” nodrošinās „Rīga Retro 2009” – Retro automobiļu parādes, sacensības, un Rīgas Ūdens svētku "RIGA GRAND PRIX" – ūdens motociklu sacensību civiltiesisko atbildības apdrošināšanu.


Par Rīga Retro

Ikgadējais starptautiskais seno spēkratu salidojums „Rīga Retro 2009” norisināsies 22.augustā (sestdien), no plkst. 12:00 līdz 21:00. Pasākums norisināsies „Rīgas Motormuzejā”, Biķernieku Kompleksā Sporta bāze un 11.novembra krastmalā, kur notiks seno spēkratu parāde.

Agris Šmits, Biedrības „Latvijas Antīko Automobiļu klubs valdes priekšsēdētājs:„2009. gads Latvijas autobūvei ir jubilejas gads, kad tiek atzīmēti divi nozīmīgi notikumi - Latvijas autobūves simtgade un Rīgas Motormuzeja 20 gadu jubileja. Tādēļ, pieminot šos nozīmīgos notikumus, CSDD Rīgas Motormuzejs sadarbībā ar Latvijas Antīko Automobiļu klubu un Rīgas pilsētas domes atbalstu velta tiem starptautisko seno spēkratu salidojumu "Rīga Retro 2009”. Pasākuma laikā tiks izstādīti vairāk kā 60 seno spēkratu, kas atspoguļo autobūves attīstības vēsturi pasaulē un Latvijā.

Mēs augstu novērtējam apdrošināšanas sabiedrības ERGO atbalstu un rūpes par senajiem, taču ļoti vērtīgajiem spēkratiem – ne vien šajos svētkos, bet visas ilggadējās veiksmīgās sadarbības laikā!”

„ERGO Latvija” ir ilggadējs „Rīga Motormuzeja” un biedrības „Latvijas Antīko Automobiļu klubs” atbalstītājs, un veic seno spēkratu Obligāto Civiltiesisko Transportlīdzekļu apdrošināšanu.


Par Rīgas ūdens svētkiem

Rīgas ūdens svētki norisināsies 22. augustā (sestdien) no plkst. 14:00 līdz 17:00 Daugavā starp Akmens un Vanšu tiltiem. To laikā skatītājiem būs iespēja redzēt ne tikai ūdens motociklu spēcīgākos braucējus, bet arī šī sporta veida atraktīvākās un redzamākās personības. Sacensības notiks ūdens motocikliem dažādās klasēs.

Modris Kalnciems, „Rīgas ūdenssvētku” organizators un Latvijas Ūdens motosporta federācijas valdes priekšsēdētājs: „Rīgas ūdens svētki būs aizraujošs pasākums ikvienam pilsētas svētku apmeklētājam – to laikā sacentīsies labākie ūdens motosportisti. Nemazāk interesants būs sacensību noslēgums, kad Eiropas labākie ūdens motociklisti izpildīts „Freestyle Show”. Šāds šovs notiks pirmo reizi Latvijas vēsturē.

Neskatoties uz svētku noskaņojumu un pozitīvajām emocijām, vienmēr ir jānodrošinās pret neparedzamiem notikumiem vai pavērsieniem. Tādēļ esmu gandarīts, ka tieši ERGO ir mūsu atbalstītājs un gādās par Rīgas ūdens svētku pasākuma civiltiesisko atbildību.”

Patlaban posmā Rīgā savu dalību ir pieteikuši Latvijas, Baltijas, Skandināvijas un Krievijas valstu pārstāvji, kuriem ir augsti rezultāti starptautiskās sacensībās, t.sk. pasaules čempioni un čempionātu laureāti. Mūsu valsti šajās sacensībās pārstāvēs sportisti dažādās ūdens motociklu klasēs, kas sevi spilgti pierādījuši arī iepriekšējo gadu sacensībās. Tostarp Nellija Šlēgelmilha no komandas „333” un Liene Allere no komandas „Latvia Jet Ski Racing Team”.


Par „ERGO Latvija” AAS un „ERGO Latvija dzīvība” AAS

„ERGO Latvija” AAS un „ERGO Latvija Dzīvība” AAS pārstāv starptautisko apdrošināšanas sabiedrību ERGO, kas apvieno 135 apdrošināšanas sabiedrības 31 pasaules valstī, galvenokārt Eiropā un arī Āzijā. Apdrošināšanas grupas mītne ir Diseldorfā, Vācijā un tās lielākais akcionārs ir starptautiskā pārapdrošināšanas sabiedrība „Munich Re”. ERGO apdrošināšanas grupa ieņem pirmo vietu Eiropā veselības un juridisko pakalpojumu apdrošināšanas jomā.

Šobrīd „ERGO” grupa ir trešā lielākā apdrošināšanas sabiedrība Baltijas valstīs.

ERGO sabiedrībai Latvijā ir plašākais pārdošanas tīkls Latvijā ar 6 reģionālajām filiālēm un apkalpošanas centriem, kas koordinē 66 birojus, 331 apdrošināšanas starpniekus, kā arī sadarbojas ar 89 brokeru sabiedrībām un 6 bankām. ERGO sniedz daudzpusīgu apdrošināšanas pakalpojumu klāstu gan risku apdrošināšanā, gan dzīvības apdrošināšanā.


Sīkākai informācijai:

Inese Kronberga

ERGO Latvija AAS

Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste

Tālr.: 6 7081941

Inese.Kronberga@ergo.lv


20.08.2009