Cīņa par F2 Pasaules Čempiona līdera pozīcijām turpinās.Šodien, 16. oktobrī „Riga Powerboat Team” pilots Uvis Slakteris startēja F2 Pasaules Čempionāta pirmā posma kvalifikācijas braucienā un uzrādīja otro labāko rezultātu. Sacensību noslēdzošais posms tika pārcelts uz rītdienu, 17. oktobri, taču jau tagad skaidri iezīmējas labāko trijnieks.


Pēc sīvas cīņas ir beidzies Pasaules Čempionāta pirmais kvalifikācijas brauciens. Rezultāti – ļoti sīva cīņa, bet pagaidām Uvis piekāpjas trīskārtējam pasaules čempionam Kolinam Dželfam (Colin Jelf), kurš Uvi apsteidz tikai par trīs sekundes desmitdaļām. Uvim seko pasaules vicečempions itālis Alekss Karella (Alex Carella). Pirmo četrinieku noslēdz Ovens Dželfs (Owen elf). Visi minētie piloti finišējuši vienas sekundes ietvaros, viņuš šķir vien pāris sekundes desmitdaļas.


Otrais kvalifikācijas brauciens notiks rīt no rīta plkst. 10:30, kad Uvim būs iespēja apsteigt Kolinu Dželfu, jo rezultāti ir ļoti līdzīgi. 2009 Bahrein Grand Prix finālbrauciens notiks 13:00 pēc Latvijas laika, kad parādes aplī būs nobraukuši 20 piloti no 14 pasaules valstīm. Viņi visi ir spēcīgi konkurenti ar apņēmību gūt punktus.


Pats Uvis ir gandarīts par sasniegto: „Ļoti skaists rezultāts. Esmu apmierināts, jo, kā ne kā, šis ir Pasaules Čempionāts, un man priekšā ir tikai trīskārtējais Pasaules čempions. Jācīnās!”


Informāciju sagatavoja

„Riga Powerboat Team”

16.10.2009