Slakteris otro reizi F-1 posmā izcīna 6. vietuSestdien Pirmās formulas (F-1) ātrumlaivu pasaules kausa izcīņas trešajā posmā Latvijas pilots Uvis Slakteris, spītējot laika apstākļiem un tehnikas problēmām, finišēja sestajā vietā un kopvērtējumā ar desmit punktiem atrodas desmitajā vietā.


Lahti "Grand Prix" izcīņa noritēja pilotiem nelabvēlīgos laika apstākļos – pūta spēcīgs vējš, bija lieli viļņi un līdz ar to notika daudzas avārijas – jau pirmajā aplī avarēja itālis Frančesko Kantando. Galarezultātā no 23 startējušajām laivām finišēja tikai desmit.
Uzvaru Lahti izcīnīja itālis Gvido Kapelīni, otrais palika Džejs Praiss, kurš ir pārliecinošs līderis kopvērtējumā, savukārt trešā vieta ierindojās Ahmads Al Hameli. Latviešu pilots Uvis Slakteris bija sestais un par sacensībās paveikto ir apmierināts, piebilstot, "ka ūdens motosportā vienmēr ir jārēķinās ar laika apstākļiem, kas sacensību var padarīt gandrīz neiespējamu."
"Tāpēc ir prieks, ka šoreiz es spēju finišēt un ar sesto vietu esmu apmierināts arī no tā viedokļa, ka spēju pārvarēt tehnikas problēmas, kas radās sacensību gaitā," sacīja Slakteris.
Nākamais F1 ātrumlaivu posms notiks 14.jūnijā Sanktpēterburgā.
Informāciju sagatavoja:
Riga Powerboat Team.
09.06.2008