Uvis Slakteris – gada Latvijas ūdens motosportistsPublicēja Andrejs Siliņš

Vakar Liepājas Latviešu biedrības namā Latvijas ūdens motosportistu gada noslēguma apbalvošanas ceremonijā par Latvijas 2007. gada labāko ūdens motosportistu tika atzīts F-2000 ātrumlaivu pilots Uvis Slakteris no "Riga Powerboat Team" komandas.

Uvim Slakterim 2007.gada sezona izvērtās ļoti veiksmīga – jau otro gadu pēc kārtas tika izcīnīta trešā vieta F2000 Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā, Eiropas kausa izcīņas sezona tika noslēgta otrajā vietā, bet Latvijas čempionātā izcīnīta uzvara.

„Riga Powerboat Team” komandas pilots Uvis Slakteris pēc saņemtās balvas – „2007.gada Latvijas labākais ūdens motosportists” izsaka pateicību visiem saviem atbalstītājiem, komandas biedriem un arī līdzjutējiem kā arī pasākuma organizētājiem. Uvis Slakteris atzina, „ka tikai kopēja sadarbība nes cerēto rezultātu un dod gandarījumu par paveikto darbu. Tāpēc ir svarīgi, lai viss darba process noritētu savstarpējā mijiedarbībā - kā rezultātā arī turpmāk Latvijā veiksmīgi tiktu popularizēts ūdens motosports, kas kādreiz Latvijā bija viens no populārākajiem tehniskajiem sporta veidiem. ”Riga Powerboat Team” turpinās aktīvi strādāt arī nākamajā sezonā.”

Informāciju sagatavoja
"Riga Powerboat Team" komanda15.12.2007